Linki sponsorowane Częstochowa

Czym jest reklama AdWords na Częstochowę?

Choć naturalne pozycjonowanie może dać wiele korzyści tym klientom, którzy nastawieni są na długofalową współpracę, to nie sprawdzi się, jeśli profity miały by pojawić się z dnia na dzień. Błyskawiczny wzrost konwersji i dobra widoczność w wyszukiwarce Google jest często tym, co zgłaszające się do nas firmy i osoby prywatne uważają za priorytet. Dlatego przygotowaliśmy dla Państwa ofertę, która jest w stanie w pełni sprostać tym oczekiwaniom – kampanie reklamowe AdWords. Oparte na prostym mechanizmie „pay per click” (PPC) mogą w krótkim czasie zwielokrotnić liczbę wejść na daną stronę i niezawodnie zyskać przewagę nad konkurencjom wyświetlającą się po wpisaniu określonych słów kluczowych. Udogodnienie to mogą docenić zwłaszcza klienci, którzy chcą w sposób sezonowy promować swoją ofertę. Jednakże taka kampania wymaga gruntownego przygotowania i optymalizacji – tym właśnie się zajmujemy w Państwa imieniu.

Na opracowaniu strategi i przygotowaniu projektu nasze zadanie się jednak nie kończy. Linki sponsorowane w takich miastach jak Częstochowa, Warszawa, Poznań itp. wymagają, by je kontrolować i na bieżąco dokonywać obiektywnej oceny ich efektywności. Wiąże się to ze śledzeniem statystyk wejść, oceną poziomu pozytywnej konwersji, dodawaniem wykluczeń na frazy, które nie są efektywne lub wyświetlają link użytkownikom szukającym czego innego oraz z regularnym kontaktem z klientem w celu uzyskania informacji na temat faktycznego ruchu i ewentualnych wskazówek. Mogą Państwo liczyć również na to, że na każdym etapie współpracy nasi pracownicy będą służyć Państwu profesjonalnym doradztwem (nie tylko jeśli chodzi o wybór odpowiednich fraz).
Odnośnik do Państwa strony będzie od tej chwili wyświetlał się na samej górze wyników wyszukiwania, w sekcji poświęconej płatnym reklamom, a więc będzie również odpowiednio wyróżniony. Plusem tego rozwiązania jest fakt, że w czasie kiedy kampania AdWords będzie przynosić natychmiastowe efekty, nic nie stoi na przeszkodzie by rozpocząć również działanie w celu organicznego wypozycjonowania domeny.
Należy jednak pamiętać, że ta forma internetowej promocji wymaga posiadania odpowiedniego budżetu, dlatego jej wyniki są tak szybko widoczne. Oczywiście stawki za kliknięcie mogą być tu bardzo różne (od kilku groszy do kilkunastu złotych, a czasem i więcej). Im więc większy budżet marketingowy, tym lepsze efekty możemy wypracować dla Państwa z takiej kampanii linków sponsorowanych. Nasi klienci mogą również liczyć na nasze umiejętności dostosowania zasięgu do powierzonych środków oraz optymalizacji kosztów reklamy, które z czasem mogą obniżyć się nawet o 40%.

Reklama AdWords Częstochowa - zalety

Nasza oferta charakteryzuje się dużą dbałością o szczegóły oraz efektywnością, która z każdym kolejnym dniem rośnie niemal wykładniczo. Mogą więc Państwo liczyć tu na takie profity jak:
- elastyczne podejście do zasięgu kampanii, z uwzględnieniem zmieniającego się budżetu (chętnie doradzimy wysokość środków na kampanię oraz wykorzystamy je zgodnie z Państwa sugestiami),
- równe rozłożenie budżetu miesięcznego, np. ustalając maksymalny dzienny koszt kampanii,
- strategiczne podejście do podnoszenia skuteczności linków sponsorowanych (np. przez uzupełnianie listy wykluczeń wynikających z nietrafionych wyszukań),
- szeroki zasób dobrze konwertujących słów kluczowych,
- komfortowy system rozliczania (PPC – opłata z każdy click z różnych adresów IP).

Kampanie AdWords Częstochowa – koszt opracowania i prowadzenia


Na łączny koszt przygotowania i wdrożenia kampanii AdWords składa się nie tylko opłata za każdy unikalny click, ale również prowizja dla naszych specjalistów za opracowanie strategi, kontrole nad reklama i pomoc merytoryczną. Są to:
- jednorazowa opłata za wdrożenie projektu, która zawiera w sobie zaprojektowanie naszych działań, dobór słów kluczowych oraz uruchomienie kampanii w Google,
- opłata prowizyjna, będąca procentem od zainwestowanej kwoty w reklamę AdWords (średnio jest to 15%).

Z naszą pomocą zarówno Państwa przyszli klienci jak i cała firma mogą jedynie zyskać – opracowanie atrakcyjnej oferty i obsługę klienta
zostawiamy w Państwa rękach!

Zapewniamy

  • Jakość wykonanej pracy.
  • Wydajność państwa strony.

Nasza skuteczność

Analiza treści

100%

Optymalizacja strony

100%

Linkowanie

100%