Audyt SEO Częstochowa

Audyt pozycjonowania – tutaj znajdą Państwo odpowiedź na pytanie o przyczyny swoich wcześniejszych niepowodzeń!


Obiecywano Państwu, że organiczne pozycjonowanie przyniesie efekty już po kilku miesiącach, ale pomimo o wiele dłuższego czasu efektów dalej nie widać? Mają Państwo podejrzenia, że inna firma poważnie zawiodła pokładane w niej zaufanie lub jest zwyczajnie i ordynarnie nieuczciwa? Chcą Państwo rozszerzyć zasięg swojego marketingu internetowego, jednak konieczne jest rozwianie wątpliwości słuszności decyzji i obiektywna ocena kondycji strony oraz prognoz jej sukcesu? W takim wypadku warto postawić na profesjonalny audyt strony WWW – chętnie go wykonamy, nie pomijając nawet najmilejszego błędu.

Audyt strony internetowej to specjalistyczna i nastawiona na szczegółową analizę ocena jakości merytorycznej oraz strony technicznej określonej witryny WWW, co w krótkim czasie prowadzi do znalezienia potencjalnych powodów i błędów, które mogą być przyczyną niepowodzenia naturalnego pozycjonowania, a zaniedbane stanowią ryzyko pogłębiania się spadku pozycji w Google. Dzięki temu dowiedzą się Państwo również, czy dana domena ma potencjał, czy też lepiej było by przenieść treści na inny adres internetowy. Na podstawie naszych obserwacji i badań przygotowujemy finalny raport, w którym znajdą Państwo wszelkie odpowiedzi związane z kondycją swojej witryny WWW.

Audyt strony – dlaczego warto?


Audyt SEO powierzony w ręce specjalistów posiadających gruntowną wiedzę na temat wpływania na wysokość pozycji oraz wiarygodność dla robota Google, może mieć dla Państwa strony ogromne znaczenie i zalety, które w przyszłości przyczynią się do zwiększenia lukratywności prowadzonej działalności gospodarczej: - szybka reakcja w przypadku wykrycia nieprawidłowości w kodzie lub treści strony, które mogły by stać się powodem spadku pozycji strony lub np. przyczynić się w przyszłości do nałożenie filtra, - przygotowanie planu działania oraz profesjonalne doradztwo dotyczące likwidacji, wzbogacenia lub naprawy aktualnej zawartości strony (zarówno tej merytorycznej czy wizualnej jak i technicznej), - przygotowanie oficjalnej oceny odnoszącej się do mocy strony oraz jej autorytetu pośród innych adresów WWW.

Rachunek końcowy – audyt strony internetowej


Rachunek końcowy, który przyjdzie Państwu uiścić za naszą pomoc zaczyna się już od 1000 zł. Jest to kwota minimalna, która zawiera w sobie podstawowy pakiet metod oceny autorytetu strony. W ramach tej opłaty dostają Państwo wyczerpujący raport na temat strony internetowej wraz ze spisem błędów oraz propozycją ich likwidacji lub naprawy. Finalny koszt usługi jest tu relatywny i zależy od takich zmiennych jak między innymi: - oczekiwania klienta (zakres dodatkowych testów oraz ich dokładność), - ilość podstron dla danego adresu WWW, - nakład naszej pracy w przygotowanie raportu.
Jesteśmy otwarci na indywidualne sugestie naszych klientów – wycena usługi jest u nas darmowa i do niczego Państwa nie zobowiązuje!